راهنمای ثبت گارانتی مبلمان پلیمری لگسی

ضمن تشکر از انتخاب محصولات شرکت مبلمان پلیمری لگسی ؛ برای افزایش کیفیت خدمات و محصولات و نظارت بر بازار فروش و بهبود فرآیند گارانتی و پشتیبانی این بخش راه اندازی شده است.

شما بوسیله فاکتوری که از فروشنده تحویل گرفتید میتوانید تمام مراحل گارانتی را ثبت طی نمایید.


مرحله یک 

عضویت / ورود به سایت

برای اینکار بر روی گزینه ثبت نام یا ورود بر روی منو بالا ( گارانتی )  کلیک نمایید .

گزینه ثبت نام را انتخاب نموده و لطفا فیلدهای مرتبط با این فرم را تکمیل نمایید و پس از آن بصورت خودکار به پنل کاربری هدایت میشوید ؛ در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید از بخش ورود به سایت اقدام نمایید.مرحله دو

پس از ورود به بخش حساب کاربری از منوی سمت راست گزینه  پشتیبانی محصولات و گارانتی  را انتخاب نمایید.
در این بخش شما با داشتن شماره فاکتور ( عدد قرمز رنگ در بالا و سمت چپ فاکتور ) و شماره هولوگرام طلایی ( عدد سیاه رنگ بر روی هولوگرام ) و گرفتن عکس از فاکتوری که در دست دارید میتوانید این بخش را تکمیل نمایید.
توجه :

  1. دقت نمایید کیبورد شما بصورت انگلیسی باشد و پس از ورود اعداد ، سیستم به صورت خودکار اطلاعات شما را چک میکند.
  2. در صورتی که اطلاعات ورودی شما اشتباه یا تکراری باشد، آن فیلد بصورت خودکار ، قرمز رنگ خواهد شد در غیر اینصورت به رنگ سبز تبدیل میشود.
  3. در مورد تصویر فاکتور باید با فرمت های رایج نظیر JPG/PNG باشد و نهایتا تا سقف یک مگابایت باشد و فایل های زیپ مورد قبول نمیباشد.


مرحله پایانی

اطلاعات شما پس از ثبت در سیستم توسط مدیریت بخش گارانتی بررسی شده و پس از بررسی ، تاییده نهایی آن با شماره 09330087888 بصورت پیامک برای شما ارسال خواهد شد و از آن تاریخ گارانتی کالاهای موجود در فاکتور شما شروع خواهد شد.