درباره مجموعه مبلمان لگسی

درباره مجموعه مبلمان لگسی


مجموعه لگسی،مجموعه ای واقع در تهران می باشد که با هدف تولید میز و صندلی پلیمری شروع به کار کرده و برآورده کردن سلیقه ی مصرف کننده همراه با حفظ محیط زیست را سر لوحه کار خود قرار داده است.نکته مهمی که نمی توان به آن اشاره نکرد تمام بومی بودن محصولات لگاسی است که با توجه به شرایط حال حاظر ، لگاسی اقدام به کارآفرینی نیز کرده است.

تاریخچه مبلمان لگسی


لگسی از اواسط سال 1395 با بهره گیری از متخصصان مجرب در زمینه های مختلف،شروع به تولید میز و صندلی پلیمری طبی با طراحی زیبا و با تمرکز به تغییر سلیقه مصرف کننده کرده است.

این مجموعه با تولید محصولات مطابق استاندارد های روز دنیا سعی در برآورده کردن تجربه ای دلنشین و کسب رضایت را برای مشتریان خود کرده است.لگسی در این امر موفق نیز بوده است، گواه این مسئله صادرات لگاسی به کشور های همسایه از ابتدای سال 1397 است.لگسی سابقه حضور در نمایشگاه را نیز دارد.


اهداف و نقطه تمایز لگسی


محصولات لگسی،محصولاتی پلیمری است در نتیجه آسیبی به جنگل و درختان در این اوضاع نا به سامان درختان نمی زندبه همین خواطر به حفظ محیط زیست کمک میکند که مدیران لگسی نیز این امر برایشان از مهمترین اهداف لگسی بوده است.همانطور که گفته شد محصولات لگسی محصولاتی ایرانی هستند، همین موضوع باعث ایجاد شغل(250 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیر مستقیم) از طرف لگسی برای هموطن هایمان شده است.شایان ذکر است که تمام محصولات ما دارای گارانتی 2 ساله بدون قید و شرط است.

مواد اولیه و رنگ محصولات ما از مشتقات نفت می باشد که از خام فروشی نفت نیز جلوگیری کرده ایم و باعث حفظ بیشتر گردش مالی درون کشور عزیزمان می شویم.

ما از پلیمر ABS استفاده میکنیم،زمانی که رنگ بر روی این پلیمر نشسته می شود یک لایه ترکیب مولکولی بوجود می آید به همین دلیل است که هیچ وقت رنگ از روی محصولات ما به اصطلاح بلند نمی شود اما در چوب به این صورت نیست.نقطه تمایز دیگر محصولات ما نسبت به محصولات چوبی تاثیر نداشتن رطوبت بر پلیمر است که بسیار مناسب برای شهر های دارای رطوبت زیاد می باشد،لازم به ذکر است که صندلی های ما همزمان با منبتی ای که دارند ارگونومیک هم هستند.