بیست و هشتمین نمایشگاه مبلمان منزل 1398

نمایشگاه مبلمان منزل سال ۹۸

نمایشگاه مبلمان منزل سال ۹۸


نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل بزرگترین رویداد نمایشگاهی در صنعت مبلمان میباشد که هر ساله میزبان جمع کثیری از شرکت کنندگان و تولید کنندگان مبلمان و صنایع مرتبط است. این نمایشگاه با نام اختصاری هومکس HOMEX در کلیه سالن‌های نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردد.

تاریخچه شروع نمایشگاه ها

از قدیم نمایشگاه محلی برای معرفی ایده‌های تازه و داد و ستد و تبادل اطلاعات ، کالا و خدمات بوده ‌است. تاریخچه احداث اولین نمایشگاه در ایران به 1248 هجری قمری باز‌می‌گردد یعنی زمانیکه ناصرالدین شاه برای اولین بار از نمایشگاه وین در کشور اتریش بازدید کرد. ناصرالدین شاه پس از بازگشت به ایران تصمیم گرفت نمایشگاهی در ایران ساخت و راه اندازی شود. هم‌‌چنین تاریخچه اولین حضور ایرانیان در نمایشگاه بین‌المللی به نمایشگاه بین‌المللی قصر بلورین لندن در سال 1851 باز می‌گردد. صاحبان صنایع در این نمایشگاه شرکت کرده و در آن کالاهای ایرانی مانند فرش و صنایع دستی ، پارچه‌های قلمکار ، کاشی و خشکبار را به نمایش گذاشتند.

دکوراسیون داخلی

همانطور که شاهد هستیم در حال حاضر دکوراسیون داخلی موضوعی بسیار مطرح در سطح بین المللی است و طراحان همواره سعی می کنند بهترین ایده ها را در چیدمان منزل و طراحی داخلی مکان های مختلف به کار ببرند. از این رو هر ساله نمایشگاه های متعددی در خصوص ارائه و معرفی المان های موثر در دکوراسیون برگزار می شوند. این نمایشگاه ها فرصتی مناسب برای طراحان، صاحب خانه ها و علاقمندان فراهم می کند تا با انواع محصولات و مدل های روز آن ها آشنا شوند و با خلق ایده های ناب بتوانند بهترین دیزاین را خلق نمایند.
بیست و هشتمین نمایشگاه مبلمان منزل 1398 به زودی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در بیست و هشتمین دوره خود پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود و تنوعی از سرویس های خواب ، مبلمان کودک و نوجوان ، ویترین و بوفه ، انواع مبلمان ( راحتی ، کلاسیک ، مدرن ، سلطنتی و … ) ، میز و صندلی آشپزخانه و … را به نمایش خواهد گذاشت.

مکان و زمان

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن 38B، غرفه شماره 13
پانزدهم الی هجدهم مرداد 1398
ساعت 10 الی 18

اخبار

دکوراسیوننمایشگاه بین المللینمایشگاه مبلمانهومکسهومکس98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *