گزارش تصویری از حضور لگسی در نمایشگاه مبلمان هامکس 98

حضور لگسی در نمایشگاه هامکس 98

حضور لگسی در نمایشگاه هامکس 98


نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران هامکس 98

بیست وهشتمین نمایشگاه مبلمان منزل (HOMEX) از تاریخ 15 تا 18 مرداد سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
در میانه تابستان سال 98، نمایشگاه بین‌المللی تهران بزرگترین گردهمایی سالانه فعالان صنعت مبلمان منزل را تجربه کرد. قدیمی‌ترین نمایشگاه ایرانی حوزه مبلمان، برای بیست و هشتمین بار در روزهای پانزدهم تا هجدهم مردادماه سال جاری برگزار شد. در این نمایشگاه که تولیدکنندگان برتر صنعت مبلمان و میز و صندلی کشور، آخرین محصولات و دستاوردهایشان را برای چهار روز در معرض دید عموم گذاشتند، که شاهد استقبال چشمگیر مخاطبان و بازدیدکنندگان بودیم. لگسی نیز به‌عنوان بزرگترین فروشگاه میز و صندلی ناهارخوری پلیمری ایران، حضوری متفاوت را در نمایشگاه مبلمان منزل تجربه کرد که در این گزارش به آن می‌پردازیم.

حضور پررنگ لگسی در سالن 38B

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل (ایران هومکس) برای لگسی روزهایی به یادماندنی و پرمشغله بود. دلیل این شلوغی، حضور در دو بخش مهم نمایشگاه بود که در هر دو بخش، لگسی با قدرت ظاهر شد. اول برپایی غرفه‌ای بزرگ در سالن 38B نمایشگاه و دوم، حمایت هرچه بیشتر از تولیدات داخلی.
هدف از برگزاری این نمایشگاه دسترسی آسان و بدون واسطه خانواده ها به میز و نصدلی های نهارخوری، آشنایی تولیدکنندگان با سلایق و درخواستهای مصرف کنندگان و دسترسی تولیدکنندگان به بازار مصرف تهران، تبادل اطلاعات و ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.


اخبار

پلیمرمبلمانمیز و صندلیمیز و صندلی پلیمرینمایشگاهنمایشگاه بین المللینمایشگاه مبلمانهامکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *